Veřejné ohniště a griloviště

Vedoucí: René Hnát
Adresa: areál Park patriotů
email: stadion@svitavy.cz
denní služba: 739 303 790 (v pracovní době 8-21hod.)

 

Město Svitavy získalo finanční podporu v soutěži Obec přátelská rodině kromě jiného i na vybudování tohoto piknikového prostoru. Je tedy určen především pro rodiny s dětmi.


1. Servis pro vás zajišťuje SPORTES Svitavy prostřednictvím stálé služby s pracovištěm na tribuně Svitavského stadionu, telefon 739 303 790. V letních měsících je provozní doba služby denně od 8:00 do 20:45 hod. Můžete si zde koupit dřevěné uhlí s podpalovačem. Proti číslu OP a vratné záloze 500,- Kč si můžete půjčit vozík se sadou potřeb na opékání, grilování a úklid (pilu, sekeru, vidlice na opékání špekáčků, grilovací nářadí, rozprašovač, lopatku, plechové vědro a vodu na uhašení ohně).

2. Nezapomeňte však, že je nutné vše vrátit do 20:45 hod. službě na tribuně, jinak musíte zapůjčené věci uschovat a vrátit příští den.

3. Pokud budete rozdělávat oheň, udržujte jej v rozumném rozsahu. Kromě bezpečnostních hledisek je nutné spotřebu dřeva z dřevníku omezit tak, aby město bylo schopno zásobu dřeva průběžně doplňovat.

4. Spalujte prosím výhradně suché dřevo, dřevěné uhlí nebo brikety z dřevěného uhlí.

5. Během každého pikniku musí být po celou dobu přítomen alespoň jeden dospělý návštěvník, starší 18 let.

6. Při větrném počasí oheň nezapalujte ani v grilu. V období dlouhotrvajícího sucha může město rozdělávání ohně dočasně zakázat.

7. Při svých akcích nebuďte zbytečně hluční a rozhodně pamatujte na policejní hodinu, od 22:00 do 6:00 hod. je období nočního klidu. Vaši spoluobčané chtějí spát.

8. Od začátku vašeho setkání mějte k dispozici dostatečnou zásobu vody. Před koncem vaší akce nechte oheň dohořet a žhavé uhlíky zalijte vodou tak, aby nedošlo ke znovuvznícení. Studený popel z grilu naberte do přineseného plechového vědra, ohniště přikryjte plechovým poklopem.

 

Provozovatelem areálu je SPORTES Svitavy s.r.o. . Poškození věcí nebo jiné problémy v areálu zavolejte v pracovní době od 8.00 do 21.00 na tel. číslo 739303790, mimo pracovní dobu městské policii (tel. 156).

 

      

Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět