Ošetření stromů

PLÁNOVANÉ OŠETŘENÍ STROMŮ NA UL. CHELČICKÉHO

Na přelomu měsíce února a března provede spol. SPORTES Svitavy, s.r.o. prostřednictvím subdodavatele plánované ošetření 22 jírovců na ul. Chelčického. Na vzrostlých stromech budou provedeny stabilizační řezy a obvodové redukce koruny, které výrazně sníží riziko rozlamování korun stromů. Tím se zvýší provozní bezpečnost stromů a prodlouží se jejich doba životnosti. U mladších stromů bude proveden pouze zdravotní a výchovný řez bez výrazného zásahu do korun.
Po dobu provádění prací bude zcela uzavřen chodník podél Tabačky a základní školy a částečně bude také omezen provoz na vozovce. Žádáme řidiče, aby po celou dobu provádění prací neparkovali vozidla na straně komunikace pod stromy.OŠETŘENÍ STROMŮ NA UL. NÁDRAŽNÍ


V týdnu od 26.2. do 1.3. budou zaměstnanci spol. SPORTES Svitavy, s.r.o. ve spolupráci s pracovníky ČEZ Distribuce provádět ošetření 8 lip na ul. Nádražní. Koruny stromů je nutné pravidelné seřezávat, neboť stromy rostou pod elektrickým vedením a bez pravidelného ošetřování by způsobovaly poruchy na vedení. Koruny stromů budou ošetřeny tzv. na trojočkový čípek, kdy dojde k odstranění většiny asimilačního aparátu.
Po dobu ošetření nebude možné pod stromy parkovat vozidla.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět