Volné místo - zahradník/ce Arborista

Požadovaná profese: zahradník/zahradnice Arborista
Místo výkonu práce: SPORTES Svitavy s.r.o., Tovární 677/28, 568 02 Svitavy
Komu se hlásit: Bc. Radim Klíč, tel.: 736 752 635

Vlastnosti volného místa
Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání: od 1.4.2019 do 31.3.2020 (po 1 roce možnost prodloužení smlouvy)
Mzdové rozpětí: od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Náplň práce:
Výkon běžné odborné práce při množení, ošetřování a regulaci rostlin městské zeleně, ošetřování půdy, péče o dřeviny, provádění řezů, kladení travnatého povrchu, péče o výsadby květin a trvalek, výsadba letničkových záhonů, údržba záhonů růží, zálivka záhonů, vyhrabávání listí.
Provádí všechny druhy řezů – zakládací, výchovný, udržovací a speciální řez dřevin (péče o dřeviny), práce vyžaduje znalosti z dendrologie, fytopatologie.
Provádí pěstební a stabilizační opatření, pracuje dle standardů a postupů v oblasti péče o stromy rostoucí mimo les, provádí zásahy na solitérních stromech.
Provádí výsadbu květinových barevně laděných skupin uspořádaných do ornamentů podle návrhu architekta a spolupodílí se na jejich tvorbě a údržbě.
Vykonává činnost řidiče referenta.
Provádí ošetřování dřevin se znalostmi a za využití speciálních stromolezeckých a lanových technik, vyžadujících samostatné řešení, vysokou psychickou a fyzickou námahu.
Samostatně provádí odborné arboristické práce spočívající v kontrole, hodnocení a posouzení stavu dřevin se zpracováním návrhu souboru opatření ke stanovení komplexního řešení ošetřování městské zeleně, provádí identifikaci provozně nebezpečných stromů a důležitých poškození stromů.
Podílí se na zhotovování vánoční výzdoby města Svitavy, včetně následné demontáže
Požadavky: vzdělání v oboru technickém, min. střední odborné učiliště – vyučen, manuální zručnost, pozitivní vztah k technice, flexibilita, fyzická odolnost, chuť pro další vzdělávání, ŘP, spolehlivost

NABÍZÍME: stravenky, dovolená 25 dnů
KONTAKT: telefonicky, osobně, e-mailem nebo písemně (strukturovaný životopis doručte na adresu: SPORTES Svitavy s.r.o., Tovární 677/28, 568 02 Svitavy)