Výborné lyžování ve skiareálu Čenkovice

Bohatá sněhová nadílka minulých dní dále vylepšila již tak výborné lyžařské podmínky ve Skiareálu Čenkovice. Slunečné počasí a několik kilometrů sjezdovek s až metrovou sněhovou pokrývkou vytváří v Čenkovicích ráj pro všechny příznivce lyžování a snowboardingu.


V provozu je l anová dráha a pět lyžařských vleků, jejichž služeb můžete využít bez čekání ve frontách. Lanovka a vleky se o víkendu rozjedou již v 8:30 hodin, nenechte si proto ujít ranní lyžování na čerstvě upravených čenkovických svazích. Od pondělí do soboty můžete lyžovat také večer. Na sjezdovkách Vigona a Čenkovická je pro vás připraveno večerní lyžování vždy od 17:30 do 21:00 hodin.

Aktuálně můžete využít nižších cen skipasů pro vedlejší sezónu nebo uplatnit některou ze slev pro studenty, děti, seniory či rodiny s dětmi. Pro pravidelné návštěvníky Čenkovic je připraven věrnostního program, který umožňuje nakupovat skipasy se zajímavou slevou.
Skiareál Čenkovice nabízí výborné podmínky také pro příznivce běžeckého lyžování. V okolí střediska je pro ně moderní technikou pravidelně upravováno více než 70 kilometrů lyžařských tratí, které jsou součástí Lyžařské běžecké oblasti Buková hora – Suchý vrch.
Nejaktuálnější informace z lyžařského střediska v Čenkovicích najdete na internetové adrese: www.skiarealcenkovice.cz.

Nezbývá než vyrazit do Skiareálu Čenkovice a užít si slunečných dní na výborně připravených sjezdovkách. Těšíme se na vás!


tel.: +420 731 412 012
e-mail: zamecnik@skiarealcenkovice.cz
www.skiarealcenkovice.cz
facebook: Skiareál Čenkovice

Datum: 31.1.2012

Fotogalerie